News

Ahşap Temalı Hediyeler

Posted on June 21, 2017 by Fatih Cigdem

Hediye almak kolay bir işmiş gibi görense de aslında kime, nasıl ve nereden hediye alınacağına göre değişmektedir. Ben size bu bloğumda ahşap temalı hediyeler ile ilgili kısa kısa bilgiler vereceğim. Tabi ki ahşap hediye denilince akla ilk başta gelen ve markamız olan Woodstone ahşap saatleri veya Woodstone ahşap gözlükleri gelir. Ürünlerimiz tamamen doğal ve farklı türden ağaçlardan yapılmaktadır. Son zamanlarda popüler olan ahşap temalı hediyeleri yılbaşında, doğum günlerinde, ya da sevgililer gününde rahatlıkla alıp hediye edebileceğiniz ürünlerdir. 

Woodstone ahşap saatleri ve Woodstone ahşap gözlükleri yurtdışında ve yurtiçinde popülerliğini gitgide arttırmaktadır. Popüler olmasının ana sebepleri ise şunlardır, ürünlerimizin sağlam duruşu ve estetik görünümlü olması, farklı ağaç seçenekleriyle farklı tarza hitap etmesi, kordon ölçülerinin kişiler tarafından kolaylıkla ayarlanabilmesi ve en önemlisi olan ahşap temalı olmasıdır. Ahşap temalı ürünler, hediye konusunda ilk sırada yer almasa da her zaman alınabilecek hediye seçeneği ile önlerde yer almıştır çünkü ahşabı seven kitle git gide artmaktadır.  

 

Ahşap temalı ürünler tabi ki kol saatinden ibaret değildir. Ahşap temalı oyuncaklardan tutunda ahşap telefon kapları, ahşap kumbaralar hatta ahşaptan yapılmış t-shirtleri bile bulabilirsiniz. Burada önemini vurgalamak istediğim nokta, eğer herhangi bir yakınınız, arkadaşınız ahşap ile ilgisi varsa, işte burada siz hediye alma konusunda bir tık ilerdesiniz. Çünkü ahşap ile ilgili herhangi bir hediyeyi eminim beğenecektir. Ahşap temalı hediyelerin hem doğal olması hem de kullanışlı olması çocuklar açısından da bir hayli avantaj demektir. Biliyorum ailelerinin dikkat ettiği konu da hediyelerin zararlı maddelerden yapılmamış ve doğal olmasıdır. Bu yüzden rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap temalı hediyeleri gönül rahatlığıyla eşinize, dostunuza ve yakınlarınıza hem tavsiye edebilir hem de onlara ahşaptan hediyeler alabilirsiniz.

 Değerli yorumlarınızı ve diğer ahşap hediye seçeneklerini sizde bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Yıl Dönümü Kutlamaları

Posted on June 15, 2017 by Fatih Cigdem

Son dönemlerde, Yıl dönümü kutlamaları aileler için önemli hale gelmiştir. Aileler arasında olan güzel bir yıl dönümü kutlaması, birbirlerine olan aşkı, sevgiyi ve saygıyı arttırır ve arkasında yıllarca unutamayacakları güzel anılar bırakır. Bu bloğumda sizlere yıl dönümü kutlarken neler yapılabilir ve hangi hediyeler alınabilir, onlardan bahsedeceğim.

Herşeyden önce ilk olarak yıl dönümünüzü unutmamalısınız. Bunu bir not olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz ve bunu ilk olarak siz kutlamalısınız. Eminim hiç birşey yapmasanız bile sadece bu, onu mutlu edecektir. İlk yıl dönümleri daha önemlidir. Benim size naçizane tavsiyem, güzel bir restoran olur ya da deniz kenarında bir yer ya da eğer çevrenizde bunları bulamıyorsanız o zaman eşinizi, yemyeşil ağaçların arasında güzel bir piknik yapmaya davet edebilirsiniz. Bunu yaparken sepetinize gül yaprakları koymayı da unutmayın. :)

Eğer yıl dönüm kutlamaktan bıktıysanız, o zaman size tavsiyem alın eşinizi, illa ki çevrenizde yeşillik alanlarla kaplı bisiklet yolu vardır, bisikletlerinizle beraber bi hafta sonu günü doya doya vakit geçirebilirsiniz. Bu yöntem şık olmasa da her zaman uygulanabilir. Bunların yanı sıra bu tip günlerde eşinize hediye almayı da unutmayın. Hediye konusunda çok alternatif var, fakat eşinizin hoşuna gidecek bir hediye almak bazen kolay olmayabilir, işte bu konuda sizlere önerim, doğal, sade ve bir o kadar etkileyici ürünler mesela Woodstone ahşap kol saatleri veya ahşap güneş gözlükleri hedefi onikiden vurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca hem kendinize hem de eşinize alabileceğiniz uyumlu ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Sizin de eğer eklemek istediğiniz bir şey olursa, çekinmeden bize iletebilirsiniz. :)

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Posted on June 08, 2017 by Alp Koşar

Şüphesiz, babalarımıza babalar günü hediyesi almak kolay bir durum değildir. Aklımıza güzel fikirler gelmeyebilir, ayrıca babaların yaşı da ilerledikçe bu daha da zorlaşır. Kendimden örnek vermek istiyorum, bir seferinde babama, babalar günü için hediye aldım, ve bana dedi ki bu çok çocukça hediye oğlum. :) Bu yüzden bizler için babalarımıza hediye almak kolay bir durum değildir. Ama merak etmeyin size babalarımıza hediye almak için 3 seçenek sunacağım. 

1-Woodstone Ahşap Saatleri

Yaşı kaç olursa olsun, Woodstone ahşap saatleri her zaman güzel bir hediye fikri olmuştur. Bu hediye babalara hem kullanışlı hem de görünüm olarakta güzel, alınabilecek hediye seçenekleri arasında yer alır. Ayrıca farklı model ve farklı renkteki seçenekleriyle her babaya hitap edebilir. Dilerseniz, kataloğumuza buraya tıklayarak bir göz atabilirsiniz.

2-Woodstone Ahşap Gözlükleri

Organik ve güzel görünümlü olan Woodstone ahşap gözlükleri ayrıca babalar günü için diğer güzel bir hediye fikri olabilir. Bu doğal ürünleri alarak babanıza kendisini önemli hissettirebilirsiniz. Benden size bir tüyo, hem gündelik hayatta kullanılabilen hem de şık görünümlü bir hediye alırsanız, nokta atışı yapmış olursunuz.

3-Dronlar

Babalarımız için dronlar yani uzaktan kumandalı hava araçları diğer bir hediye seçeneği olabilir. Çünkü bazı babalar büyük oyuncakları severler. Aslında dronlar oyuncaktan ziyade kamera olarakta kullanılabilir olması da bu hediyeyi özel kılmaktadır. Yukarıdan aile fotoğrafı çekmek güzel ve farklı bir perspektif olabilir. :)

Tekrardan belirtmek isterim ki, babalarımıza gündelik hayatta da kullanışlı bir hediye almak hem babamızı hem de kendimizi mutlu edecektir.  Hediye alırken hem sağlam hem de kaliteli olmasına da dikkat edin.

Eğer sizinde aklınıza farklı hediye seçenekleri gelirse, aşağıya eklemeyi unutmayın. :)

Ahşap Saatin Faydaları

Posted on June 07, 2017 by Fatih Cigdem

Ahşap saatin faydalarından bahsetmeden önce, ahşap ürün kullanmanın faydalarından biraz bahsetmek istiyorum. Ahşap ürün sadece güzel görünümden değil, hem doğal olmasıyla hem de çevreci olmasıyla da ilgi çekmektedir. Ahşap ayrıca sağlam ve uzun süreli kullanılabilir ve bu ahşabın çeşitliğine göre de değişmektedir. Mesela meşe ağacı ağır ve sağlamdır. Ak ağaç ise meşe ağacına göre daha hafiftir ve o da sağlam bir ağaçtır.

Şüphesiz, ahşap saatler diğer metal ve benzeri ürünlere göre daha hafiftir. Size bir tüyoda vermek isterim, ahşap ürünler doğal olduğu için vücudu sakinleştirir, stresten uzak kalmanızı da sağlar.

Çelik, metal, alüminyum ve plastik benzeri ürünler zamanla sıcaktan etkilenerek, boyutlarında değişiklik gösterebilir, bunu aynı zamanda bilim adamları da kanıtlamıştır.

Ahşap saat doğa dostu, doğal, ekolojist ve güzel görünümüyle de öne çıkmaktadır. Bu bahsettiklerim sadece ahşap saat takmak için bir kaç güzel neden.

Sizlere ürünlerimizden biri olan Yeşil sandal ağacının bi özelliğinden bahsetmek istiyorum. Yeşil sandal ağacı güzel kokulu bir tropik ağaç türüdür. Yeşil sandal ağacından elde edilen esanslar, parfüm sektoründe genel olarak kullanılır ve günümüzde üretilen parfümlerin ana maddelerinden birisidir. Ayrıca zaman geçtikçe bu ürünün kordonları doğal olduğu için rengi açılabilir ya da koyulaşabilir. 

Yeşil Sandal Ağacı

Saatlerimiz ve gözlüklerimiz kimyasal madde kullanılmamış doğal ahşaplardan üretilmiştir. Bu yüzden hiçbir şekilde alerji yapmazlar. Ahşap nemi emdiği için, saati her kullandığınız vakit bileğinizdeki nemden faydalanıcaktır. Buda ahşapın doğal görünümünü korumasında faydalı olucaktır.

Woodstone ahşap ürünleri estetik ve doğal görünümüyle insanların ilgisini çekmektedir. Ürünlerimizden biri olan Siyah sandal agacı siyah ve zengin görünümlü bir agaç türüdür. Genelde yüksek kaliteli mobilyalarda kullanılır. Siyah sandal agacı Avustruralya’nın güney kısımlarında yetişir, özellikle Tasmania bölgesinde. Kolayca işlenebilir ve dayanıklı bir ahşap türüdür. 

Siyah Sandal Ağacı

Ahşap doğal olarak yetişebilen ve yenilenebilir bir doğal kaynaktır. Bu yüzden biz Woodstone olarak ürünlerimizi tasarlarken kullanılmış ağaçları tercih ediyoruz, buna ek olarak ise her satılan ürün başına 10 ağaç dikiyoruz. 2017 yılı içerisinde Woodstone ormanımızı oluşturmayı hedefliyoruz.  Dünyayı yaşanılabilir kılmak için ve çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için daha çok çalışmamız gerektiğinin de farkındayız.

Değerli yorumlarınız için aşağıdaki boşluğu kullanabilirsiniz. :)