Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Kara Cuma'da Alışveriş Yapmak İçin 5 Neden!

Kara Cuma'da Alışveriş Yapmak İçin 5 Neden!

İşte bir Kara Cuma daha geldi çattı. İtiraf etmek gerekirse bende Kara Cuma'da alışveriş yapanlardanım çünkü birçok firma büyük çapta indirim yapıyor ve bir çok kişi için tasarruf  yapma olanağı sunuyor. Kara Cuma yılın sadece Şükran gününden sonra gelen cuma olur ve bu Cuma insanlar erken kalkar, bunun için hazırlık yaparlar. Şirketler ise genelde büyük indirimler için akşamı beklerler. 

Kara Cuma resmi tatil değildir ancak California ve bazı eyaletler bu günü Şükran gününden sonra geldiği için tatil ilan etmiştir. Kara Cuma Amerika, Kanada ve İngiltere'de kutlanır ama küreselleşen dünyada hemen hemen bütün ülkedeki şirketler bu güne özel ciddi yatırımlar yapmaktadır.

black friday wood watches

İşte size Kara Cuma'da alışveriş yapmak için 5 neden!

1-Genelde Kara Cuma'ya özel şirketler indirim kodları verir. Tek yapmamız gereken websitelerini ve sosyal medya hesaplarını takip etmektir.

2-Kara Cuma ayrıca tarihi bir gündür, insanlar bu günde daha fazla sosyalleşir, kuyrukta sıra beklerken ya da mağazalarda tanışanlar olur hatta o gün tanışıp evlenenler bile olur.

black friday wooden watches

3-Mümkün olduğunca o gün geç saatlerde alışveriş yapın çünkü şirketler daha fazla satış yapmak için daha fazla indirim kodu verirler.

4-Şirketlerin email adreslerine kayıt olmayı da unutmayın. Hemen hemen bütün şirketler bu güne özel indirim kodlarını sosyal medya hesaplarından ve email yoluyla müşterilerine iletirler.

wooden watches black friday

5- Kara Cuma'da çocuklarınıza en uygun fiyatlar da hediye alabilirsiniz. Size tavsiyem akşam üzeri size en yakın AVM'ye gidip bir çok fırsatları değerlendirebilirsiniz.
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.