Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Ahşap Saatleri Popüler Yapan 5 Etken!

Ahşap Saatleri Popüler Yapan 5 Etken!

Günümüzde erkeklerin ve kadınların taktığı saatlerin boyutları ilginç bir şekilde büyümüştür. Bu ayrıca kişilik özelliği ile de alakalı bir durumdur. Erkeklerin taktığı saatlerin ortalama büyüklüğü 42mm ve kadınların taktığı saatlerin ortalama boyutu ise 35mm'dir. Biz Woodstone olarak erkek, kadın ve unisex saatler üretiyoruz. Saatleriniz ahşap olduğu müddetçe boyutu ne kadar küçük ya da ne kadar büyük olursa olsun her zaman size yakışacağını düşünüyoruz.

Şimdi sizlere ahşap saatleri bu kadar popüler yapan 5 etkenden bahsedeceğim,

Craftmaster collection stainless steel wood watch

1- Ahşap saatler doğa dostudur

Doğa dostu ürünler denildiği zaman akla ilk gelen markalardan biri tabi ki Woodstone'dur. Woodstone ahşap saatleri ve gözlükleri tamamen doğal materyellerden yapılmaktadır. Siz de bizim ürünleri kullanarak aslında doğaya katkı sağlıyorsunuz ve farkındalık yaratıyorsunuz. Ürünlerimiz güzel görünmekte kalmayıp, doğa dostu ve çevreci olmaları da ön plana çıkaran etmenlerdendir. Ayrıca ahşapın dayanıklılığı, saatlerin estetiğiyle buluşunca inanılmaz bir ürün ortaya çıkıyor. Woodstone ahşap saatleri ya da gözlükleri okulda, işyerinde hatta seyahate çıktığınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Craftmaster collection stainless steel wood watch

 2-Ahşap saatler oldukça estetiktir

Woodstone ahşap saatleri estetik görünümüyle insanların ilgisini çekmektedir. Son zamanlarda da piyasaya yeni tanıttığımız ürünümüz olan Craftmaster bu övgüleri oldukça hakediyor. Satışa sunduğumuz 5 ayrı Craftmaster modelinden 100'er adet ürettik ve şimdiden stoklar bitmek üzere. Eğer sizde bu modelden almak isterseniz, elinizi çabuk tutsanız iyi olacak!

Craftmaster collection stainless steel wood watch

 3-Ahşap saatler sağlıklıdır

Ürünlerimiz de hiç bir şekilde sağlığı tehdit eden malzemeler kullanılmamaktadır. Şu bilgiyi de veremeden geçemeyeceğim, bilim adamları çelik, alüminyum ya da plastik gibi malzemelerin ısıyıa karşı duyarlı olduğunu ve bundan etkilendiğini kanıtlamışlardır. Ancak Woodstone ahşap saatleri tamamen organik saatlerdir.

Craftmaster collection stainless steel wood watch

 4-Ahşap saatler hipoalerjeniktir

Woodstone ahşap saatleri ve gözlükleri tamamen doğaldır ve işlenmemiş ağaçlardan üretilmektedir. Bu yüzden ürünlerin hepsi hipoalerjeniktir. Ahşap doğal bir materyaldir, bilekten nem emer ve saatin görünümünü korumasına yardımcı olur.

Craftmaster collection stainless steel wood watch

 5-Ahşap saatler çevrecidir

Ahşap, doğal olarak yetişen ve yenilebilir malzemelerden biridir. Woodstone ahşap ürünleri hem geri dönüştürülebilen ürün olması hem de doğaya sağladığı katkılarıyla şüphesiz doğa dostu bir markadır. Aynı zamanda doğanın korunması Woodstone için çok önemli, bu yüzden her satılan ürünlerde Trees for the Future organizasyonu araçılıgıyla 10 adet ağaç dikiliyor.

Sizinde konu hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum,
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.