Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

Ahşap Saatin Faydaları

Ahşap Saatin Faydaları

Ahşap saatin faydalarından bahsetmeden önce, ahşap ürün kullanmanın faydalarından biraz bahsetmek istiyorum. Ahşap ürün sadece güzel görünümden değil, hem doğal olmasıyla hem de çevreci olmasıyla da ilgi çekmektedir. Ahşap ayrıca sağlam ve uzun süreli kullanılabilir ve bu ahşabın çeşitliğine göre de değişmektedir. Mesela meşe ağacı ağır ve sağlamdır. Ak ağaç ise meşe ağacına göre daha hafiftir ve o da sağlam bir ağaçtır.

Şüphesiz, ahşap saatler diğer metal ve benzeri ürünlere göre daha hafiftir. Size bir tüyoda vermek isterim, ahşap ürünler doğal olduğu için vücudu sakinleştirir, stresten uzak kalmanızı da sağlar.

Çelik, metal, alüminyum ve plastik benzeri ürünler zamanla sıcaktan etkilenerek, boyutlarında değişiklik gösterebilir, bunu aynı zamanda bilim adamları da kanıtlamıştır.

Ahşap saat doğa dostu, doğal, ekolojist ve güzel görünümüyle de öne çıkmaktadır. Bu bahsettiklerim sadece ahşap saat takmak için bir kaç güzel neden.

Sizlere ürünlerimizden biri olan Yeşil sandal ağacının bi özelliğinden bahsetmek istiyorum. Yeşil sandal ağacı güzel kokulu bir tropik ağaç türüdür. Yeşil sandal ağacından elde edilen esanslar, parfüm sektoründe genel olarak kullanılır ve günümüzde üretilen parfümlerin ana maddelerinden birisidir. Ayrıca zaman geçtikçe bu ürünün kordonları doğal olduğu için rengi açılabilir ya da koyulaşabilir. 

Yeşil Sandal Ağacı

Saatlerimiz ve gözlüklerimiz kimyasal madde kullanılmamış doğal ahşaplardan üretilmiştir. Bu yüzden hiçbir şekilde alerji yapmazlar. Ahşap nemi emdiği için, saati her kullandığınız vakit bileğinizdeki nemden faydalanıcaktır. Buda ahşapın doğal görünümünü korumasında faydalı olucaktır.

Woodstone ahşap ürünleri estetik ve doğal görünümüyle insanların ilgisini çekmektedir. Ürünlerimizden biri olan Siyah sandal agacı siyah ve zengin görünümlü bir agaç türüdür. Genelde yüksek kaliteli mobilyalarda kullanılır. Siyah sandal agacı Avustruralya’nın güney kısımlarında yetişir, özellikle Tasmania bölgesinde. Kolayca işlenebilir ve dayanıklı bir ahşap türüdür. 

Siyah Sandal Ağacı

Ahşap doğal olarak yetişebilen ve yenilenebilir bir doğal kaynaktır. Bu yüzden biz Woodstone olarak ürünlerimizi tasarlarken kullanılmış ağaçları tercih ediyoruz, buna ek olarak ise her satılan ürün başına 10 ağaç dikiyoruz. 2017 yılı içerisinde Woodstone ormanımızı oluşturmayı hedefliyoruz.  Dünyayı yaşanılabilir kılmak için ve çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için daha çok çalışmamız gerektiğinin de farkındayız.

Değerli yorumlarınız için aşağıdaki boşluğu kullanabilirsiniz. :)

 
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.