Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Anneler günü hediyesi

Anneler günü, anneleri anmak ve onları sevindirmek için dünyada farklı zaman dilimlerinde kutlanan bir gündür. Türkiye'de mayıs ayının 2. pazar günü yani 13 Mayıs 2018 tarihinde kutlanacaktır. En değerli varlıklarımız olan annelerimizi sevindirmenin bir çok yolu vardır, mesela onları sevmek ve saygı göstermek en önemlisidir ancak, tabi ki arada doğum günlerinde, anneler günlerinde veya özel günlerde onları mütevazi hediyelerle onurlandırmak gerekir. Nitekim, onlar herşeyi hakediyorlar.

Anneler günü hediyesi ahşap bayan kol saati

Mütevazi hediyeler demişken kendi markamız olan Woodstone ahşap saatleri bu özel günde annelere alınabilecek en şık hediyelerdendir. Farklı ahşap türleri ile her anneye hitap edebilirsiniz, mesela siyah sandalağacı veya gül ağacı ahşap kol saatlerimiz mevcuttur. Sizde kendi annenizi bu şekilde onurlandırmak istiyorsanız, seçeneklerimize bakabilirsiniz. 

Anneniz ya da sevdiğiniz kişi her saate baktığında eminim sizi de hatırlayacaktır, bu yüzden bu tip özel günlerde saat almak çok yerinde bir karar olacaktır hele ki ahşap kol saati ise..

Anneler günü hediyesi Ahşap bayan kol saati

Sizlere tavsiyem bu tip özel günlerde alacağınız hediyeleri son güne bırakmayın, Son dakikada yapılan işler özverili olmuyor ve istediğimiz gibi ilerlemiyor. Henüz vaktiniz de varken sizde annenize yakışan en güzel Woodstone ahşap kol saatini şimdiden ayırtın! Ayrıca sizin için düzenlediğimiz ''annelergunu18'' indirim kodunu kullanarak %15'lik indirimden faydalanabilirsiniz.

Sorularınız olursa, telefon numaramızdan ya da e-mail adresimizden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz!
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.