Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Şüphesiz, babalarımıza babalar günü hediyesi almak kolay bir durum değildir. Aklımıza güzel fikirler gelmeyebilir, ayrıca babaların yaşı da ilerledikçe bu daha da zorlaşır. Kendimden örnek vermek istiyorum, bir seferinde babama, babalar günü için hediye aldım, ve bana dedi ki bu çok çocukça hediye oğlum. :) Bu yüzden bizler için babalarımıza hediye almak kolay bir durum değildir. Ama merak etmeyin size babalarımıza hediye almak için 3 seçenek sunacağım. 

1-Woodstone Ahşap Saatleri

Yaşı kaç olursa olsun, Woodstone ahşap saatleri her zaman güzel bir hediye fikri olmuştur. Bu hediye babalara hem kullanışlı hem de görünüm olarakta güzel, alınabilecek hediye seçenekleri arasında yer alır. Ayrıca farklı model ve farklı renkteki seçenekleriyle her babaya hitap edebilir. Dilerseniz, kataloğumuza buraya tıklayarak bir göz atabilirsiniz.

2-Woodstone Ahşap Gözlükleri

Organik ve güzel görünümlü olan Woodstone ahşap gözlükleri ayrıca babalar günü için diğer güzel bir hediye fikri olabilir. Bu doğal ürünleri alarak babanıza kendisini önemli hissettirebilirsiniz. Benden size bir tüyo, hem gündelik hayatta kullanılabilen hem de şık görünümlü bir hediye alırsanız, nokta atışı yapmış olursunuz.

3-Dronlar

Babalarımız için dronlar yani uzaktan kumandalı hava araçları diğer bir hediye seçeneği olabilir. Çünkü bazı babalar büyük oyuncakları severler. Aslında dronlar oyuncaktan ziyade kamera olarakta kullanılabilir olması da bu hediyeyi özel kılmaktadır. Yukarıdan aile fotoğrafı çekmek güzel ve farklı bir perspektif olabilir. :)

Tekrardan belirtmek isterim ki, babalarımıza gündelik hayatta da kullanışlı bir hediye almak hem babamızı hem de kendimizi mutlu edecektir.  Hediye alırken hem sağlam hem de kaliteli olmasına da dikkat edin.

Eğer sizinde aklınıza farklı hediye seçenekleri gelirse, aşağıya eklemeyi unutmayın. :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.