Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Bu Yıl Babalar Günü Hediyeniz Woodstone'dan!

Bu Yıl Babalar Günü Hediyeniz Woodstone'dan!

Tarihte Babalar Günü ilk kez 1910 yılında yılında Washington eyaletinde kutlanmıştır. 1924 yılında ABD Başkanı Mr. Coolidge kutlamaları desteklemiş ancak resmi olarak babalar günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl Haziran ayının üçüncü pazarının babalar günü olarak kutlanacağını açıklayarak bir bildiri yayımlamıştır. 1972 yılında ise Başkan Richard Nixon'ın imzası ile babalar günü yasal olarak ABD'de resmi tatil ilan edilmiştir.

Babalar günü bu yıl ise 17 Haziran'da kutlanılacaktır. Küreselleşen dünyada bu tip özel günler önemini git gide arttırmakta ve insanlar artık AVM'lerden değil de alışveriş sitelerinden hediye almaya başlamış durumdalar. Babalar günü için ise internette milyonlarca hediye seçenekleri vardır ancak herkesin gayesi olan daha farklı, daha orjinal bir hediye alabilmektir. 

Babalar günü hediyesi ahşap kol saati

İnternette babalar günü için alınabilecek çok çeşit hediye alternatifleri vardır mesela afilli çakmaklar, takım formaları veya gömlekler gibi. Biz size burada tabularınızı yıkmaya davet ediyoruz ve babanıza her zaman takabileceği ve her saate baktığında sizi hatırlayacağı farklı dizayna sahip olan Woodstone ahşap kol saat hediye seçeneklerini sunuyoruz. Babanız ister renkli karaktere sahip olsun ister ciddi olsun her kişiye özel olarak farklı ahşap gruplarında saatlerimiz mevcuttur. Mesela yukarıdaki fotoğrafta gözüken Rome yeşil sandalağacı ya da aşağıdaki fotoğrafta gözüken Rome gülağacı.

Babalar günü hediyesi ahşap kol saati

Tabi ki de seçeneklerimiz sadece bunlardan ibaret değildir. Akça ağaçtan tutun purpleheart ağacına kadar bir çok farklı ahşap türünden saatlerimiz vardır. İster tamamen ahşap saat olsun isterse de ahşap ile metalin harika uyumlu olan Craftmaster modellerimiz de mevcuttur. Her yaşa, her karaktere ve her babaya uygun olarak ürettiğimiz ahşap saat modelleri hem estetik açıdan hem de sağlamlık açısından birebirdir. Günümüz koşullarında babalarımıza sırf babalar günü için hediyeler alınıyor ama burada bizim size tavsiyemiz babalarımızı özel hissettirmenizdir ve bu Woodstone ile başarılı olacak bir hamledir.

Değerli yorumlarınızı sizde bizimle paylaşabilirsiniz ve ek olarak sorularınız olursa bize telefon numaramızdan ya da email adresimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.