Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Cadılar Bayramı Yaklaşıyor! 🎃

Cadılar Bayramı Yaklaşıyor! 🎃

Dünya da bir çok insan başta Amerika olmak üzere Halloween yani cadılar bayramını ekimin 31'inde kutlarlar. Bu bayramı genelde ilginç tarzda kıyafetler giyerek ve ufak tefek partiler vererek geçirirler. Kimileri aileleriyle kimileri sokakta arkadaşlarıyla vakit geçirirler. Günün sonunda ise aileler hep birlikte korku filmi izlerler.

Genelde yurtdışında kutlanan bu bayramın özellikleri arasında çocukların en çok sevdiği Trick or Treat oyunu vardır. Bu oyunu kısaca anlatacak olursak, mahallenin çocukları ilginç kostümler giyerek kapı kapı dolaşırlar ve kapıyı açan kişiye sorarlar, Trick or Treat yani şeker ya da oyun derler, bunun sonucunda ev sahibi ya şeker verir ya da çocuklar ona ufak bir oyun oynarlar ama genelde çocukların elleri şeker dolu olarak evlerine dönerler.

wood watches

Bu cadılar bayramında insanlar çok farklı kostümler giymek isterler bu yüzden Woodstone olarak hemen hemen her cadılar bayramı kostümü için farklı renklerde ürünlerimiz bulunmaktadır. Mesela sarı veya beyaz tonlarında bir elbise giyerseniz, ak ağaç modelimizi, siyah veya koyu elbiseler giyerseniz sandal ağacı modellerini, kırmızı giyerseniz gül ağacı modelini öneririz.

Daha detaylı bilgi için aşağıda ve yukarda bulunan fotoğraflara tıklayarakta giyeceğiniz kıyafete en uygun saatleri seçenebilirsiniz.

Woodstone wooden watches

Biz de Woodstone ahşap saatleri şirketi olarak cadılar bayramına özel müşterilerimize %15'lik bir indirim yaptık. İndirim kodunuz ''halloween17'' ve Ekimin 31'ine kadar kullanabilirsiniz. 

Bu cadılar bayramında cebinizde şeker kolunuzda Woodstone ahşap saati eksik olmasın!  🎃
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.