Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

DOĞAYA CAN VERMEK İÇİN AĞAÇ DİKİYORUZ

DOĞAYA CAN VERMEK İÇİN AĞAÇ DİKİYORUZ

Dünyamıza olumu bir etki bırakmak için Trees For The Future adlı kar amacı gütmeyen kuruluşla işbirliği yapıyoruz ve sattığımız her saat için müşterilerimiz adına bir ağaç dikiyoruz.

Fidanların ve meyve ağaçlarının dikilmesi sadece çevreye yardımcı olmuyor, aynı zamanda Afrika'da binlerce insan için sürdürülebilir gelir, yiyecek ve eğitim olanakları da sağlıyor.

ağaç dikiyoruz Woodstone ahşap saatleri

Woodstone ailesi olarak yaşadığımız şehirlerde bir kesim tanıştığımız insanların doğaya olan saygılarını ve doğal materyalleri bir tarz ifadesi olarak günlük aksesuarlarında kullandıkları dikkatimizi çekti. Örnek vermek gerekirse ahşaptan yapılmış kolye, yüzük yada bilezik olarak. Bu sıcak ve doğal malzemenin özenle işlendigi vakit istenilen herhangi şekle girmesi çok ilgimizi çekti.

Bu keşif günlük hayatta kullandıgımız aksesuarları tekrardan gözden geçirip, malzeme olarak ahşapı kullanarak bir yaşam tarzı markası oluşturma fikrini doğurdu bizlerde. İşe koyuldugumuz ilk günden itibaren gayemiz orjinalliği, sadeliği ve doğal yaşam tarzını savunan bir marka oluşturmaktı. Amacımız her zaman doğal materyalleri kullanarak, modern ahsap işleme teknikleriyle, en kaliteli saat parçalarını birleştirip, aksesuar piyasasındaki en ilgi çekici ve kaliteli ürünlerinden bazılarını dizayn etmek.

Ağaç dikiyoruz Woodstone ahşap saatleri

Aynı zamanda ağaç dikmenin bir çok faydası vardır. İlk olarak ağaç dünyanın süsüdür. Ekolojik dengeyi korur, erezyonu önler. İklimi düzenler, suların çekilip kaybolmasını önler. Ağaç insana, hayvana, toprağa uzun yıllar fayda sağlar. Tabiata güzellikler sağlar. Yaylaları, kırları, mesirelik yerleri ağaç güzelleştirir.

Diktiğimiz ağaçlarla ilgili bilgi almak için veya konu hakkında daha fazla detaya sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.