Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

En Güzel 5 Sevgililer Günü Hediyesi!

En Güzel 5 Sevgililer Günü Hediyesi!

Takvimler her yıl Şubat'ın 14'ünü gösterdiğinde tüm dünya genelinde Sevgililer günü kutlanır. Sevgililer birbirlerine kartlar, çiçekler gönderir ve hediye alırlar. Zaman geçtikçe de alınabilecek hediye seçenekleri epey azalmış durumdadır. Sevgililer günü için alınabilecek en özel 5 hediye seçenklerini aşağıda sizler için hazırladım.

1-Woodstone Ahşap Saatleri

Ahşap saatler Sevgililer günü için alınabilecek şık, mütevazi ve benzersiz hediye seçenekleri arasında ilk sırada yer alır. Farklı ağaç türlerinden yapılmış tamamen ölü ağaçlardan elde edilen saatlerin farklı modelleri vardır, mesela Troy ceviz ağacı, sandal ağacı, gül ağacı ya da ak ağaç modelleridir. Hem erkek hem kadın modelleri de mevcuttur.

Valentine's day gift wood watch

2-Woodstone Ahşap Gözlükleri

Ahşap gözlüklerde, ahşap saatler gibi benzersiz bir hediye seçeneğidir. Eleanor, Venice ve James modelleri şık, sade ve ince hatlarıyla güneş gözlüğü koleksiyonundaki en dikkat çekici modellerdir. Modellerin hepsi unisex'dir.

Valentine's day gift wood sunglasses

3-Takı

Alternatif olarak ise takı çeşitlerini de önerebilirim mesela yüzük, kolye ya da bilezik olabilir. Ona kendisini özel hissettiren güzel bir kolye gayet şık olur, bu sayede unutulmaz bir ana tanıklık edebilirsiniz.

Valentine's day gift ideas

4-Parfüm

Parfümler her zaman kurtarıcı hediyeler olmuşlar, özellikle bayanlar evlerinde onlarca parfüm olmasına rağmen yeni gelen hediye parfümlere bayılırlar. Size sadece sevgilinizin hangi kokuyu beğendiğini öğrenmek kalıyor mesela meyve kokuları, şekerimsi kokular ya da rahatlatıcı kokular gibi.

Valentine's day gift ideas

5-Şarap ve Çikolata

İnsanların büyük çoğunluğu çikolataya hiçbir zaman hayır diyemez özellikler bu tip günlerde yanında şarap da olması kaliteli bir ana tanıklık edebilir. Kırmızı şarapla siyah çikolata ya da beyaz şarapla, beyaz çikolata ağızda harika bir tat bırakır. Böyle bir ortamı oluşturmak sevgilinize ya da eşinize hediye almasanız dahi güzel bir jest yapmış olursunuz.

Valentine's day gift ideas
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.