Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ

EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ

Sizde sevdiklerinize, ailenize ya da sevgilinize farklı bir doğum günü hediyesi mi almak istiyorsunuz? O zaman tam olarak doğru yerdesiniz çünkü daha önce hiç karşılaşmadığınız ya da az rastladığınız Woodstone ahşap kol saatlerini sizlere sunuyoruz. Hem şık hem estetik görünümlü hem de anlamlı olan ahşap kol saatlerimiz doğum günü hediye seçenekleri arasında şimdiden ön sıralarda yerini almış bulunuyor.

Doğum günleri özel günlerdir çünkü kişinin yaşından bağımsız olarak, ona değer verildiğini gösterir. Sevdiklerinizin bu özel günü yılda bir kez kutlanır. Aslında piyasada hediye edilebilecek pek çok seçenek vardır ancak bunlar her yıl git gide ömrünü tüketmektedir o yüzden artık insanları şaşırtacak hediye alternatifleri kalmadı malesef ancak Woodstone burada devreye giriyor ve açığınızı kapatıyor.

doğum günü hediyeleri woodstone ahşap saati

Doğal materyellerden yaptığımız Woodstone ahşap kol saatlerimizi erkek arkadaşınıza, eşinize hatta babanızın zevkine göre farklı renk seçeneklerini değerlendirip hediye edebilirsiniz. En güzel çizgilere dahi kafa tutacak kadar güçlü çizgili görünüm yayan Woodstone saatlerinde fazlalıklardan arınmış, sadeliği ve minimalist dizayn ile içimize huzur depoluyor. 

Doğal yaşamın huzurunu ve sakinliğini temsil eden, yaban hayatın renkleri ve dokuları barındıran Woodstone ahşap kol saatiniz adeta kaliteli görünümü ve estetiği simgeliyor. Kadın modellerimiz de bulunan akça ağaç duruluğu temsil ediyor, siyah sandal ağacı ve yeşil sandal ağaç modelleri ise şık görünümüyle her kıyafete uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Purpleheart ağacının eşsiz rengi olan bordo renk, Queen purpleheart modeli doğum günü hediyesi olarak ilk sıralarda yer alır. 

doğum günü hediyeleri woodstone ahşap saat

Woodstone'un özel el yapımı saatlerini, çocuklarınıza bilinçli yaşamı aşılamak adına da hediye edebilirsiniz. Doğal materyellerden yaptığımız bu saatler tamamen organiktir ve eminiz çocuklarınızın ilerde daha bilinçli olmasını dahi sağlayacaktır.

Bloğumuz ile ilgili ya da ürünlerimiz ile ilgili sorularınız olursa çekinmeden bize email, telefon ya da sosyal medya aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.