Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Farklı Malzemelerden Yapılmış Saat Türleri

Farklı Malzemelerden Yapılmış Saat Türleri

Bir çok insan farklılığı sever. Bir ürün herkes tarafından kullanılmaya başlandığında, o ürünün popüleritesi azalır ve insanlar tercih etmemeye başlarlar. Bu yüzden saat tasarımcıları modaya uygun, daha farklı ve kimsenin akıl edemeyeceği saatler dizayn etmeye başladılar.

Sizin için hazırladığım ilginç metaryellerden yapılmış olan saat türlerini aşağıda paylaşıyorum.

1-Ahşap saatler

Son zamanlarda adından çok bahsettiren ahşap saatler git gide hayatımıza yerleşiyor. Bu metaryelin hafif, dayanıklı, doğal ve tamamen doğaya ayak uydurması gibi etkenler popülerliğini arttıran özelliklerdendir. Aynı zamanda şık görünümüyle de saat kullanıcılarından tam not almayı başarmış durumda. Özellikle Woodstone ahşap saatleri, her satılan ürün başına 10 adet ağaç dikiyor. Bu da şirketin çevreye karşı ne kadar hassas olduğunu gösteriyor. Ahşap saatler hem kendiniz için hem de eşinize, dostlarınıza ve yakınlarınıza alabileceğiniz muhteşem hediye türleri arasındadır. Özellikle Woodstone ahşap saatlerinden birini takan biri eminim çevresindekilerin ilgisini çekmeyi başaracaktır.

2-Mermer saatler

Mermer saatler bazı kesimin ilgisini çok çekmektedir. Burada paylaştığım fotoğraftaki saat güzel görünümlü bir saattir ve içi tamamen mermerden oluşmuştur. Özellikle akşam yemeklerinde şık bir elbise ile beraber takılabilecek veya düğünlerde size eşlik edebilecek çok klas bir saat tarzıdır.

3-Kompozit saatler

Kompozit saatler veya diğer adıyla alaşım saatleri çok ufak bir kitle tarafından beğenilir çünkü görünüş itibariyle çok farklı bir tarzı vardır. Burada paylaştığım saat yılanı andırsa da bazı kıyafetlerle kombine edildiğinde adından çok bahsettirebilecek bir saattir. Aynı zamanda böyle saatlerin led ışıkları da vardır ve bu özellik saati daha da çekici kılmaktadır.

4-İşlenmiş saatler

İşlenmiş saatler aslında çok ilgi çekici saatlerdir. Burada paylaştığım saat, içine timsah motifi eklenmiş ve kalan diğer iç yüzü tamamen işlemedir. Siz de kendi tasarımınızı ya da beğendiğiniz bir motifi herhangi bir saatçinin birinde işletebilirsiniz. İşlenmiş olacağı için fiyatı diğer saatlere göre biraz daha pahalı olacaktır ama merak etmeyin sevdiğiniz saat için değecektir.

5-Akıllı saatler

Aslında akıllı saatleri en başa yazmam gerekiyordu çünkü son zamanlara damgasını vuran ve akıllı telefonlarla uyumlu olan bu saat türü bütün övgüleri hak ediyor. Akıllı saatlerden telefon konuşması, mesajlaşma hatta görüntülü arama dahi yapabiliyorsunuz. Bunların yanı sıra saatin özellikleri arasında, fotoğraf görüntüleme, video izleme hatta kan değerlerinizi ölçümleme aleti olarakta kullanabilirsiniz. Apple ve Samsung en değerli akıllı saat üreticilerindendir çünkü telefonlara direk uyum sağlayabiliyor. Ek olarak mesela, dışarıya çıkacaksınız ve hava durumunu kontrol etmeyi unuttunuz, merak etmeyin akıllı saatiniz yanınızdaysa hiç yerinizden kalkmadan kontrol edebilirsiniz.

Şimdi sıra sizde, sizde farklı metaryellerden yapılmış diğer saat türlerini bizimle paylaşabilirsiniz. :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.