Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Her Zaman Alabileceğiniz Organik Hediye Alternatifleri

Her Zaman Alabileceğiniz Organik Hediye Alternatifleri

Günümüzde hızlı şehirleşme ile beraber organik bir yaşam sürdürülebilme özelliği git gide etkisini yitirmektedir. Bunun altında yatan bir çok sebep vardır, ana sebebi ise çevre ve hava kirliliğidir. Havanın olağandan fazla kirli olduğunu düşünün, topraktan gelecek bütün bitkiler tüm faydalarını kaybedecek ve ağaçlar dahil olmak üzere bütün meyve fidanları hem tat olarak hem de görünüş olarak eskisi gibi yeşermeyecektir.

Şunun farkındayız ki, belki bu hava ve çevre kirliliğin direk önüne geçemeyiz ancak hem farkındalık yaratma adına hem de doğaya yapacağımız katkı ile ufak bir adım atmış olabiliriz. Kim bilir bu ufak adımlar belki gelecekte hayatımızı kurtaracaktır ve bizim görüşümüz yaşantımızı buna bağlı olarak devam ettirmeliyiz.

Organik hediye alternatifleri

Biz Woodstone ahşap saat firması olarak doğayı yaptığımız katkı yadsınamaz. Hem tamamen organik olan ahşap kol saati kullanıcalarını arttırıyoruz hem de her satılan ürün başına bir meyve fidanı dikiyoruz. 

Ürünlerimizi üretirken kesinlikle ağaçlara zarar vermiyoruz. Biz tamamen ölü ağaçları ve kullanılmış ağaçları değerlendirerek saatler elde ediyoruz. Bu da bir bakıma önemini ileride anlayacağımız geri dönüşüme yaptığımız etkili bir katkı oluşturuyor. Aslında bizim gibi düşünen insanların sayısı hiç de az değil çünkü yakınlarımıza değer veriyoruz ve birbirimize organik beslenme konusunda uyarılar yapıyoruz, birbirimizi yönlendiriyoruz hatta birbirimize organik olan hediyeler alıyoruz ama malesef organik hediye alternatifleri karşımıza çok sık çıkmıyor. İşte tam da biz bu konuda devreye giriyoruz ve alınabilecek güzel görünümlü, her yaşa hitap eden ve organik giyinme konusunda dikkatli davranan insanlara güzel hediye alternatifleri sunuyoruz.

Organik hediye seçenekleri

Organik hediye alternatifi olarak Woodstone ahşap kol saati sizin için paha biçilmez bir kaftan özelliği taşıyor. Ayrıca sevdiklerinize her zaman alabileceğiniz hediye alternatifleri arasında da yer alıyor. Woodstone ahşap kol saatlerini tercih ederek eşinizi veya dostunuzu doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ya da özel günlerde kolaylıkla şaşırtabilirsiniz. :)

Konu hakkında ya da kafanıza takılan her hangi bir konu olursa bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.