Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Huzurlarınızda Ailenin Yeni Üyeleri

Huzurlarınızda Ailenin Yeni Üyeleri

 CRAFTMASTER COLLECTION

Sonbaharı karşılarken, okullar açılırken, ağaçlar yapraklarını dökerken sizlere ufak bir süprizimiz olucak. Huzurlarınızda yeni koleksiyonumuz olan Craftmaster! Bu modelimizde markamızın esas öğeside unutulmayarak paslanmaz çelik ile beraber ahşabı harmanladık.

Demir ahşap saat

Minimalist, eşsiz tasarım ve mükemmel Woodstone paslanmaz çelik, bu koleksiyonumuzun ilham kaynaklarıdır. Craftmaster modeli paslanmaz çelik sağlamlığı ve doğal, el yapımı ahşabın özelliklerini bir araya getirir. Özgünlüğün ince dokunuşu ile yükselen bir koleksiyondur. Craftmaster, gelecek nesillere aktarılabilecek estetik görünümü ile zarif bir tasarıma sahiptir.
Özellikleri
-%100 doğal ahşap
-316 L siyah ve gümüş olmak üzere 2 renk seçeneği
-Çizilmeye dayanıklı safir cam

-Paslanmaz çelik tarih ayarlama butonu
-İsviçre Ronda Quartz 515 tarih özellikli saat

Bu yıl için sadece her bir modelden 100 adet ürettiğimiz koleksiyon Kasım'ın son haftasında dağıtıma çıkacaktır. Eylül'ün 2.haftasından itibaren ön sipariş almaktayız ve şu an için saatlerimize olan ilgi tahmin ettiğimizden daha fazla. Böyle giderse sadece ön siparişlerle saatlerimizi tüketebiliriz. Siz de eğer bu ailenin bir parçası olmak isterseniz, websitemize şöyle bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Tavsiyem ürünler bitmeden elinizi çabuk tutmanızdır. Detaylı bilgi için www.thewoodstone.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.