Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!

Kurban bayramı 2018 Woodstone ahşap kol saati hediyeleri

Kurban bayramı 2018'e sayılı günler kaldı. Kurban Bayramı’nın arefesi 20 Ağustos Pazartesiye denk geliyor. Takip eden Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma ise resmi tatil. Bu sene Kurban Bayramı’nda 9 gün tatil olacak. Geçen yıl 30 Ağustos ile birleştiği için 11 gün tatil yapılmıştı. Bazı özel sektörlerde ise arefe günü de yarım tatil sayılıyor. Özel sektör için 18-19 Ağustos ve 25-26 Ağustos hafta sonu tarihleri de resmi tatil olmayacak.

Kurban bayramı hediye Woodstone ahşap kol saatleri

Osmanlı döneminde Kurban Bayramı sevinci, Arefe günü atılan top atışlarıyla başlar, son günün ikindi vaktinde atılan top atışlarıyla da biterdi. O atışlardan itibaren halk nerede ne yapması gerektiğini çok iyi biliyordu. Camiler dolup taşar, uzunca dualar edilir, kapısı açık bırakılan evde büyük sofralarda kahvaltılar hazırlanırdı. Ayrıca Kurban bayramında bolca tüketilen et, sindirim sistemini bozduğundan, vücudu dengelediği için hanelerde 'Turunç Reçeli' yapılırdı. Mideyi rahatlatması ve sağlığı koruması açısından önemliydi.

Ülkemizde bayramların yeri ve önemi büyük oluyor hatta Kurban bayramının ise daha fazla. Kurban, sahip olduklarımızı fakir ve ihtiyaç sahipleriyle paylaşmanın tadına varma fırsatı, katılaşan kalplere, hayatın ve varoluşun gerçek anlamını unutan zihinlere öze dönüş çağrısı içeren bir hikmetler bütünüdür. Bu bayram da her bayram olduğu gibi küçükler büyüklere ziyarete gider ve onları mutlu ederler. Bazen sadece bir el öpme, bazende onları mutlu etmek adına ufak hediyeler alırlar. 

Kurban bayramı 2018 Woodstone kol saati hediyeleri

Bayramlarda hediyeleşmek şart değildir ancak küçükleri ve büyükleri sevindirmenin en güzel yollarından biridir hediye almak. Özellikle anlamlı hediyeler bayramlarda alınabilecek en özel hediye çeşitlerindendir. Bunlara örnek verecek olursak, markamız olan Woodstone ahşap kol saatlerini sizlere tavsiye edebiliriz. Büyük küçük demeden her yaşa hitap eden, kalıcı ve şık Woodstone ahşap kol saatlerini bu bayramda sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye websitemizden ya da bize ulaşarak temin edebilirsiniz. Şimdiden Kurban bayramınız kutlu olsun :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.