Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın.

Sonbahara hazırlanın!

Sonbahara hazırlanın!

Ağaç yapraklarının yeşilden sarıya dönmesiyle, havaların soğumaya başlamasıyla ve kışlıkların raflara inmesiyle sonbaharın geldiğini rahatça anlayabiliriz. Bu mevsim kimileri için hüzün, kimileri içinse tatlı bir eğlenceyi getirir. Ben biraz hüzünlenirim ancak bu mevsim geldiğinde artık terlemezsin ve güzel esintilerle adete kışın gelişini kutlarsın. Çok da fazla uzun sürmez, ya akışına bırakırsın hemen kış gelir ya da uzun uzun evinde kahveni yudumlayarak ağaç yaprakların düşüşünü izlersin. 

Yeryüzünde tüm canlılarda olduğu gibi insanoğlu da mevsimlere göre ayak uydurmak zorundadır. Zaman akıp geçiyor ve dur denilmiyor, ya elinizi çabuk tutar, modaya ayak uydurursunuz ya da moda bana göre değil deyip sonradan ayak uydurmak zorunda kalırsınız.

ahşap kol saati

Bu mevsimde yazlık eşyalar raflara kalkar ve onun yerine kışlıklar çıkarılır. Bu da tam anlamıyla alışveriş sezonu demektir. Eğer kışlık eksiğiniz varsa soluğu alışveriş sitelerinde alırsınız ve size göre kıyafet ve aksesuar arayışına girersiniz. Size bu konuda biraz yardımcı olmak istiyorum. Her mevsim takılabilecek ancak sonbaharda Woodstone ahşap kol saatlerinin yeri tamamen ayrıdır. Hiç bir insan yoktur ki yeryüzünde Woodstone ahşap kol saatini taksın ve etrafındakilerin ilgisini çekmesin.. bu imkansız. Sizde tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız, ürünlerimize şöyle bir bakın derim.

Tabi ki sadece Woodstone ahşap kol saati değil olay, önemli olan mevsime göre uyum içinde giyinmek ve tarzınızı belirlemek. Bunun daha bir sürü yolu var mesela seçtiğiniz elbiseler artık açık renkli değil daha çok sonbaharı andıracak tarzda renkler olur, gül ağacı rengi, ak ağaç rengi ya da ceviz ağacı renkleridir.

ahşap saat

Sonbahar aynı zamanda unutulmaz bir tatil için çok elverişlidir. Sizlere önerim, ağaç yapraklarının düşüşünün izlenebileceği dağ manzaralı bir otel ya da kamp yapmak isterseniz ve İstanbul'da ikamet ediyorsanız kesinlikle Bolu'yu öneririm. Eğer İzmir'de ikamet ediyorsanız kaz dağları ve spil dağı sizin için biçilmez bir kaftan özelliği taşır. Aslına bakarsanız güzel ülkemizin her yeri her mevsim o kadar güzel ve eşsiz oluyor ki bunun için say say bitmez. Batısından tutunda doğusuna kadar harika doğa güzelliklerimiz var. Evet, sizde bir an önce sonbaharın çoşkusuna katılıp planlarınızı yapın! Websitemizi ziyaret etmeyi de unutmayın. :)

Eğer sizinde eklemek istediğiniz birşey olursa çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz!
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.