Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

Woodstone İle Okulda Tüm Gözler Üzerinde

doğal organik okul hediyeleri woodstone ahşap saat

Her yeni başlangıçlar ardında yeni hikayeleri beraberinde getirir. Özellikle okul başlangıçları her ne kadar zor olsa da sonradan çok neşeli bir hal alır. Yeni arkadaşlar tanıdıkça, hocaları tanıdıkça hayatınıza giren insanların çeşitliliği artıyor ve her birinden farklı tecrübeler elde ediyorsunuz. Bu, hem öğrenciler için hem de hocalar için de geçerlidir. Okula hazırlanmak kolay değildir, gerek öğrenciler gerekse hocalar için aynı zamanda ciddi bir konsantrasyon ve motivasyon gereklidir.

wood watch

Okul açılırken ailelerin de sorumlulukları vardır tabi ki. İlk başta ailelerin düşünmesi gereken maddi durumlarıdır. Okul masraflarını düşürmek için burada ailelere bir kaç önerimiz olacak. Çocuklarınız için bu ister üniversite öğrencisi olsun ister anasınıfı öğrencisi olsun, alınacaklar listesinin hepsini bir yerden alırsanız indirim yaptırma fırsatı kazanmış olursunuz. Diğer önemli bir uyarımız kesinlikle ilk gördüğünüz yerden alışveriş yapmayın, biraz araştırmanızda fayda var, özellikle internet gibi bir derya varken evinizden çıkmadan dahi araştırma yapabilirsiniz. Diğer bir önerimiz ise çocuklarınıza zararlı metaryellerden oluşan malzeler almayınız. Son zamanlarda haberlerde de çok duyduğumuz kırtasiye malzemelerin zararlı kimyasallardan oluşturulduğu ve bunun da çocuklara özellikle anasınıfı ve ilkokula giden çocuklara zarar verdiği yönünde olmasıdır. Bütün bunları göz önünde bulundurursak size ahşaptan yapılmış malzemeleri öneririz, özellikle markamız olan Woodstone ahşap saatlerinden çocuklarınıza çok güzel okul hediye alternatifleri olabilir. 

İster lise öğrencisi isterse üniversite öğrencisi olun kesinlikle ve kesinlikle tadını çıkarmaya bakın. Bu dönemde kalıcı dostluklar oluşur ve her daim yanınızda kalacak dostlar elde edersiniz. Her anın değerini bilin ve hiç bir zaman şunu unutmayın, geçen zamanı geri getirmezsiniz, değerini bilin!

Şimdi size, başlangıç döneminin nasıl iyi geçeceği hakkında ipuçları vereceğim,

1-Hiç bir zaman öğretmen/profesör ile tartışmayın.

2-Sınıfta her zaman düzenli olun.

3-Gerçekçi olun.

4-Az çalışın ama her gün çalışın.

5-Her farklı sınıfta, farklı arkadaşlar edinin.

6-Okulda en az bir ya da iki spor ile uğraşın.

7- Ne kadar kötü not alırsanız alın, hiç bir zaman moralinizi bozmayın!

wooden watches

Bloğumuzu değerlendirmek isterseniz aşağıya yazabilirsiniz :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.