Her hangi bir saati alın ikincisi için 'ahsapsevdasi' koduyla %50 indirim kazanın. Ayrıca her siparişte gözlük hediye!

Yıl Dönümü Kutlamaları

Yıl Dönümü Kutlamaları

Son dönemlerde, Yıl dönümü kutlamaları aileler için önemli hale gelmiştir. Aileler arasında olan güzel bir yıl dönümü kutlaması, birbirlerine olan aşkı, sevgiyi ve saygıyı arttırır ve arkasında yıllarca unutamayacakları güzel anılar bırakır. Bu bloğumda sizlere yıl dönümü kutlarken neler yapılabilir ve hangi hediyeler alınabilir, onlardan bahsedeceğim.

Herşeyden önce ilk olarak yıl dönümünüzü unutmamalısınız. Bunu bir not olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz ve bunu ilk olarak siz kutlamalısınız. Eminim hiç birşey yapmasanız bile sadece bu, onu mutlu edecektir. İlk yıl dönümleri daha önemlidir. Benim size naçizane tavsiyem, güzel bir restoran olur ya da deniz kenarında bir yer ya da eğer çevrenizde bunları bulamıyorsanız o zaman eşinizi, yemyeşil ağaçların arasında güzel bir piknik yapmaya davet edebilirsiniz. Bunu yaparken sepetinize gül yaprakları koymayı da unutmayın. :)

Eğer yıl dönüm kutlamaktan bıktıysanız, o zaman size tavsiyem alın eşinizi, illa ki çevrenizde yeşillik alanlarla kaplı bisiklet yolu vardır, bisikletlerinizle beraber bi hafta sonu günü doya doya vakit geçirebilirsiniz. Bu yöntem şık olmasa da her zaman uygulanabilir. Bunların yanı sıra bu tip günlerde eşinize hediye almayı da unutmayın. Hediye konusunda çok alternatif var, fakat eşinizin hoşuna gidecek bir hediye almak bazen kolay olmayabilir, işte bu konuda sizlere önerim, doğal, sade ve bir o kadar etkileyici ürünler mesela Woodstone ahşap kol saatleri veya ahşap güneş gözlükleri hedefi onikiden vurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca hem kendinize hem de eşinize alabileceğiniz uyumlu ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Sizin de eğer eklemek istediğiniz bir şey olursa, çekinmeden bize iletebilirsiniz. :)
Yorum bırakın

Yorumlar gösterilmeden önce onaylanacaktır.