Garanti & İade

Garanti politikamız

www.woodstone.com.tr web sitesinden satın alınan ürünler 12 ay boyunca üretici garantisi altında korunmaktadır. Garanti satın aldığınız üründe hali hazırda bulunan her hangi bir üretim kusurunu kapsar. Bu tür üretim hatalarında ürünü tamir ettirme ,tamir mümkün değilse yenisiyle değiştirme hakkına sahipsiniz.

Günlük kullanımdan dolayı oluşan yıpranma yada çizilme, kötü kullanım, su ile temastan dolayı bozulmalar ve izinsiz tamirler garanti kapsamına girmiyecektir.

Eğer garanti kapsamında bir problemle karşılaştıysanız, saatinizi geri göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz. Emailinizde sipariş numaranızı, hatalı ürünün fotoğraflarını ve problemin nasıl meydana geldigine dair kısa bir açıklamada bulununuz. Personelimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapıcaktır.

Türkiye sınırları içerisinde garanti kapsamındaki hatalarda, kargo geri gönderim ücretleri tarafımızca karşılanıcaktır.

Uluslararası geri gönderimlerde müşteri geri gönderim kargo ücretinden sorumludur. Saati tamir ettikten sonra müşteriye gönderim ücreti tarafımızca karşılanıcaktır.

İade ve değişim politikamiz

Bütün yurtiçi müşterilerimiz kargo ellerine ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde ürünlerini iade edebilir yada aynı fiyattaki başka bir ürün ile degiştirebilirler. İade edilecek ürün kesinlikle kullanılmamış, orjinal kutusunda ve bütün belgeleri ile geri gönderilmelidir. Ürün teslim alındıgı haliyle iade edilmelidir. Kullanılmış ve yeni durumda olmayan saatler müşteriye geri gönderilicektir.

Yurtdışı gönderimlerinde karmaşık gümrük işlemlerinden dolayı iade ve degişim kabul edilmemektir.

Ürününüzü geri göndermeden önce lütfen bizimle email yoluyla iletişime geçiniz. Emailinizde sipariş numaranızı vede neden iade yada değişim istediginizi belirtiniz. Müşteri hizmetimiz en kısa zamanda size geri dönüş yapıcak ve size ‘geri gönderim numarası’ temin edicektir.

Ahşap doğal bir materyal oldugu için renk ve desen farklılıkları normaldir. Her ağacın kendine özgü bir renk tonu ve deseni vardır. Websitemizdeki saat ile size ulaşıcak saat arasında azda olsa renk ve desen farklılıkları olucaktır ve bu normaldir.